2019. augusztus 1. csütörtök2019. augusztus 2. péntek2019. augusztus 3. szombat2019. augusztus 4. vasárnapMegközelítés
Gömbjuhar kisszínpad

19:00
Catcha Lab zenekar műsora

 

20:00
Pásztor Márk előadóművész – megzenésített versek

 

21:00
Nemazalány

Folkkocsma

22:00
Táncház Rezes Gusztival

Nemtudom nagyszínpad

20:00
Orosz Zoltán harmonikaművész & Barátai – Örömzene

 

22:30
Csángálló koncert

Gömbjuhar kisszínpad

18:00 Megnyitó
Művészeti iskolák néptáncbemutatója:
A Bíró testvérek és a Herdon testvérek bemutatói
Ököritói Fergeteges Táncegyüttes
Béres András Kör (Rozsály) néptánc bemutató

 

19:00
Magyarpalatkai Banda

 

21:30
Nana Vortex

Folkkocsma

24:00
Táncház a Magyarpalatkai Bandával

 

Portaprogramok

 

Levendula porta

Levendula kiállítás
19:00
Ady emlékév- Kuncz László vers- és énekmondó

Lekvárfőző porta

Lekvárfőzés

Masszázs porta

Masszázs és gyógyteák

Dézsa porta

Beregi keresztszemes

Széles Gyula Kiállító és kézműves ház

Gabi néni cuccai
Panyola története kiállítás
Workshop- kemence rakás

Duló porta

Pálinka verseny (pálinkát péntek 12:00-ig hozhatnak és pénteken zsűrizés 14:00 órától)

Lomos porta

Lom-nap

Varga vendégház

Szilvalekváros sütemény készítése

Diófás udvar

18:00
Kézműves játszóudvar az Aranykapu Kulturális Egyesülettel (Partium)
Nádudvari kézművesek
Óvoda, gyerekprogramok
Csúzlizda

Panyolai Szilvórium tanya

14:00, 16:00, 18:00    vezetett főzdelátogatás

Utca program

Kézművesek kiállítása és vására
Régiség stand

Kísérőprogramok

Biciklitúra: Középkori templomok Szatmárban
Panyola sparhelt: hagyományos szatmári ételek kóstolója
Kupica: panyolai pálinkakóstoló
Aszfalt pálya: fotókiállítás- Bükki Nemzeti Park (Bartha Csaba)
Szamospart – Révház: Szabó Lovasudvar
Vándorkiállítás a Közösségi házban
Fotópályázat meghirdetése

Templomi programok

17:00, 18:00    Templomtúra idegenvezetéssel
Református templom: Bibliai Logók kiállítás- Balogh István

Nemtudom nagyszínpad

18:30
Debreceni Népi Együttes

 

21:00
Tompos Kátya koncert

 

23:00
Parno Graszt – Fehér ló

Gömbjuhar kisszínpad

16:00
Pálinkaverseny eredményhirdetése

 

17:00
Antonia Vai

 

20:00
Aurevoir

 

22:00
Tábortűz, táncház, a Fesztivál téren – az Ököritói Fergeteges Táncegyüttessel, Béres András Körrel

Folkkocsma

24:00
Táncház a Bürkös zenekarral

 

Portaprogramok

 

Levendula porta

Levendula kiállítás
18:00
Debreceni Színjátszó Stúdió – Csehov-komédiák
A dohányzás ártalmasságáról  Diószeghy Iván játéka.
Leánykérés
19:00
Boggie és Kemény Zsófi irodalmi est

Autós mozi park

Autós mozi gyerekeknek

Lekvárfőző porta

Lekvárfőzés

Masszázs porta

Masszázs és gyógyteák

Dézsa porta

Beregi keresztszemes

Széles Gyula Kiállító és kézműves ház

Gabi néni cuccai
Panyola története kiállítás
Workshop- kemence rakás

Duló porta

Pálinka szeminárium

Lomos porta

Lom-nap

Diófás udvar

14:00
Kézműves játszóudvar az Aranykapu Kulturális Egyesülettel (Partium)
Nádudvari kézművesek
Magyar Hagyományőrző Faművesek
Beregszászi színház
Óvoda gyerekprogram
Kovácsmester
Levente Péter

Panyolai Szilvórium tanya

14:00, 16:00, 18:00    vezetett főzdelátogatás

Utca program

Kézművesek kiállítása és vására
Régiség stand
Bereg Brass Band

Kísérőprogramok

Biciklitúra: Középkori templomok Szatmárban
Palaj – Party: a Tiszán szabadstrandolás; tutajkoncert: a Magyarpalatkai Banda
Panyola sparhelt: hagyományos szatmári ételek kóstolója
Kupica: panyolai pálinkakóstoló
Aszfalt pálya: fotókiállítás- Bükki Nemzeti Park (Bartha Csaba)
Szamospart – Révház: Szabó Lovasudvar
Vándorkiállítás: Plakát I. helyezés
Krisztián telek: gőzgép, tengeri morzsoló
Fotópályázat meghirdetése

Templomi programok

17:00, 18:00    Templomtúra idegenvezetéssel
Református templom: Bibliai Logók kiállítás- Balogh István

Református templom

13:00
Fesztivál zárása ünnepi Istentisztelettel, komoly zenei koncert


Térkép