2018. augusztus 2. csütörtök2018. augusztus 3. péntek2018. augusztus 4. szombat2018. augusztus 5. vasárnapÁllandó programokMegközelítés
Gömbjuhar kisszínpad
19:00
Uknow Duo zenekar műsora
20:00
Utánfutók Zenekar koncert
Rendezvénytér
22:00
Folkkocsma a Rendezvénytéren
Nemtudom nagyszínpad
20:30
Csík Zenekar és Presser Gábor koncert

 

22:30
Bohemian Betyars koncert
Gömbjuhar kisszínpad
18:00 “Kezdés”
– Szatmár Táncegyüttes műsora
18:30
– Csipkés együttes (Kárpátalja)
19:00
Good company zenekar
22:00
Szatmár Kamara utcatáncszínház
A Panyolai Elixír standjánál
24:00
Szilvórium Folkkocsma
Táncház a Csipkés Együttessel (Kárpátalja)
Fesztivál tér
14:00
Sparhelt és kupica: hagyományos szatmári ételek kóstolója, kupica: panyolai pálinkakóstoló
22:00
Tábortűz és táncház, zenél a Kokas Banda
Portaprogramok

 

Sárkánykert porta
17:00
Mindent a szatmári szilvapálinkáról (Gönczi Károly) Szeminárium és kóstoló
18:30
Portaszínház: Plazma színház előadása
Lomos porta
Állatsimogató egész nap
Diófás udvar
14:00
Kézműves játszóudvar
17:30
Barkóca Bábszínház
Panyola sparhelt: hagyományos szatmári ételek kóstolója, kupica:
panyolai pálinkakóstoló
Utcaprogram
14:00-tól
Kézművesek kiállítása és vására
Nemtudom nagyszínpad
17:00
Harcsa Veronika- Gyémánt Bálint Duó jazzkoncert

 

19:00
Fitos Dezső Társulat- Falusi színek autentikus néptáncműsor

 

21:00
Szabó Balázs Bandája koncert

 

23:00
Óperentzia Feat. Csángálló
Gömbjuhar kisszínpad
15:30
Zalai harangláb népzenekar

 

16:00
Pálinkaverseny eredményhirdetése

 

16:30
Béres András Kör előadása

 

20:00
Dánielfy Gergő és az Utazók zenekar
Fesztivál tér
14:00
Sparhelt és kupica: hagyományos szatmári ételek kóstolója, kupica: panyolai pálinkakóstoló
22:00
Tábortűz és táncház, zenél a Kokas Banda

 

Portaprogramok

 

Diófás udvar
14:00
Kézműves játszóudvar az Aranykapu Kézműves Egyesülettel (Partium)
Csupa- Csoda Vándorjátszótér
16:00
Gombóc Együttes
Sárkánykert porta
17:00
Lakásszínház Makranczi Zalán: Védőbeszéd
Levendula porta
20:00
Autós mozi a gyerekeknek karton autókkal
Lomos porta
egész nap: népi játszótér, parasztolimpia, állatsimogató
Utcaprogram
14:00
Kézművesek kiállítása és vására
Kísérőprogramok
08:00
Biciklitúra: Középkori templomok Szatmárban

 

10:00
Egy reggel a Tiszán: Piknik, strand, zene. Muzsikál a Kokas Banda
10:00, 14:00, 18:00
Pálinkamustra- vezetett csoportos főzdelátogatás
Panyola Református templom megtekintése idegenvezetéssel
darts, csocsó a Diófás udvarban
Panyolai Elixír standjánál
24:00
Szilvórium Folkkocsma
Táncház a Kokas Bandával
Református templom
11:15
Fesztivál zárása ünnepi Istentisztelettel
Fotókiállítás
– Filep Gergő-Koncsev Ivanov Dávid fotókiállítása a Sárkánykert portán
– Habarics Béla- Varázslatos Szatmár- Bereg a rendezvénytéren
– Középkori templomok kiállítás a templomkertben a rendezvénytéren
Vezetett főzdelátogatás
– péntek 14:00, 16:00, 18:00
– szombat 10:00, 14:00, 18:00
Túra, piknik, tárlat
– szombat 8 óra Biciklitúra: Középkori Templomok Útja- Kerékpáros örökségtúra
– szombat 10 óra Egy reggel a Tiszán: Piknik, strand, zene. Muzsikál a Kokas Banda
Panyola Református templom megtekintése idegenvezetéssel
Masszázs porta
– péntek- szombat 10-18 óra között különféle masszázsok bejelentkezés alapján (+36 30 466 6762)
Térkép